CM-Chassic Elite 310 Blue Color, w/o PSU, RC-310-BKN1-GP

1.890,00 ден.   Спореди

CM-Chassic Elite 310 Blue Color, w/o PSU, RC-310-BKN1-GP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.890,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Chassic Elite 310 Blue Color, w/o PSU, RC-310-BKN1-GP

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка