Cloud Ibox I

5.535,00 ден.   Спореди

Main Features: DVB-S2 Single Tuner HD Zapper with PVR ready function 1 x Smartcard-Reader Advance EPG (electronic program guide) Low deep standby power consumption under 1.0 W 1 x Common Interface Slo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 5.535,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Main Features: DVB-S2 Single Tuner HD Zapper with PVR ready function 1 x Smartcard-Reader Advance EPG (electronic program guide) Low deep standby power consumption under 1.0 W 1 x Common Interface Slots 1 x Smartcard-Reader (Conax Embedded) 10/100 Mbit Ethernet Interface 2 x USB2.0 1 x V.24/RS232 HDMI aansluiting 1 x Scart YPrPb 1 x S/PDIF EPG (electronic program guide) MHW EPG Fastscan plugin Plugin Support (JPEG,MP3,XVID...) Videotext DiSEqC 1.0,1.1 en 1.2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи