Clothes hook camera J018

3.550,00 ден.   Спореди

Clothes hook camera J018
-Video Resolution: 1280 x 960
-Motion Activated Recording: Yes
-USB: 1.1
-Storage: Micro SD card (Up to 16GB Max.)
-Power: Rechargeable battery
-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 3.550,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Clothes hook camera J018
-Video Resolution: 1280 x 960
-Motion Activated Recording: Yes
-USB: 1.1
-Storage: Micro SD card (Up to 16GB Max.)
-Power: Rechargeable battery
-Battery Life: 2-3 hours on a single charge
-Charging Time: 1-2 hour for a full charge
-OS Compatibility: PC and Mac Compatible

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка