Clean fix Вакумски Чистач за аквариум на батерии подесувачки 35-54 cm

1.400,00 ден.   Спореди

This battery-operated „Clean-fix“ gravel cleaner has an adjustable height from 35 to 54 cm. It cleans the soil quickly and efficiently without any time-consuming water change.
battery-operated Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 1.400,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


This battery-operated „Clean-fix“ gravel cleaner has an adjustable height from 35 to 54 cm. It cleans the soil quickly and efficiently without any time-consuming water change.
battery-operated
adjustable heigth from 35 to 54 cm
fast and efficient
soil cleaning without any time-consuming water change
high-performance
(batteries not included)
downloads:
Assembling Instructions

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка