CLATRONIC WK 3556

CLATRONIC WK 3556

940,00 ден.   Спореди

360 степени ротирачки конектор Интегриран грејач Постоље со место за сладирање на кабелот Високо квалитетна метална плоча Филтер Максимален капацитет 1.7 литри Надворешен индикатор за нивото на водата...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 940,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


360 степени ротирачки конектор Интегриран грејач Постоље со место за сладирање на кабелот Високо квалитетна метална плоча Филтер Максимален капацитет 1.7 литри Надворешен индикатор за нивото на водата Автоматско или мануелно иклучување On/off прекинувач Напојување:230 V,50Hz, 2200W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи