CLATRONIC UM 3470B

CLATRONIC UM 3470B

1.590,00 ден.   Спореди

Моќен мотор со 500 вати 2 брзини (0/1/2/импулс) Посада со капацитет од 1.5 литри Инокс ножеви Капак со отвор за дополнување Гумени додатоци кои не се лизгаат Работи на напон од:230 V, 50 Hz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќен мотор со 500 вати 2 брзини (0/1/2/импулс) Посада со капацитет од 1.5 литри Инокс ножеви Капак со отвор за дополнување Гумени додатоци кои не се лизгаат Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка