CLATRONIC ST/WA 3490

CLATRONIC ST/WA 3490

2.030,00 ден.   Спореди

Тостер со 3 различни плочи Тостер за сендвичи,тостер за колачи и контакт грил три во едно Не лепливи и менливи плочи Две контролни лампи Безбедносен систем Рачка заштитена од топлина Работи на напон о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.030,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тостер со 3 различни плочи Тостер за сендвичи,тостер за колачи и контакт грил три во едно Не лепливи и менливи плочи Две контролни лампи Безбедносен систем Рачка заштитена од топлина Работи на напон од:230 V, 50 Hz 650 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи