CLATRONIC SM 3081

CLATRONIC SM 3081

730,00 ден.   Спореди

Лесен за држење со економично дизајнираната рачка. Моќен 180 ватен мотор,со мали вибрации Копче со една брзина Чаша за миксирање со дозерка до 0,5 литри Кукичка за закачување Држач за на зид Работи на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 730,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лесен за држење со економично дизајнираната рачка. Моќен 180 ватен мотор,со мали вибрации Копче со една брзина Чаша за миксирање со дозерка до 0,5 литри Кукичка за закачување Држач за на зид Работи на напон од:230 V, 50 Hz Моќност од : 180 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка