CLATRONIC PM 2658

CLATRONIC PM 2658

1.120,00 ден.   Спореди

Пуканки направени од страна на циркулација на воздух - помалку калории Здрав и вкусен оброк за целото семејство Лесно за подготовка Подготовка без масло Копче за вклучување / исклучување Работи на нап...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.120,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пуканки направени од страна на циркулација на воздух - помалку калории Здрав и вкусен оброк за целото семејство Лесно за подготовка Подготовка без масло Копче за вклучување / исклучување Работи на напон од:230 V, 50 Hz, 900 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи