CLATRONIC KW 3367

CLATRONIC KW 3367

865,00 ден.   Спореди

Екстра-рамнa дигитална вага за кујна Голем ЛЦД дисплеј Тежина од 1 грам до 5 кг; Прилагодливи мерни единици во g, kg и lb Автоматско исклучување Копче за вклучување / исклучување Тара функција Работи ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 865,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Екстра-рамнa дигитална вага за кујна Голем ЛЦД дисплеј Тежина од 1 грам до 5 кг; Прилагодливи мерни единици во g, kg и lb Автоматско исклучување Копче за вклучување / исклучување Тара функција Работи со батерии : 2 x AAA (батерии не се влучени)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи