CLATRONIC KG 3487

CLATRONIC KG 3487

2.970,00 ден.   Спореди

Контакт скара за двострано, печење без маснотии Одводен канал и лента за масти (лента отстранлива за лесно чистење) 2000 вати Куќиште од нерѓосувачки челик Континуирано прилагодлив термостат Кратко вр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.970,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Контакт скара за двострано, печење без маснотии Одводен канал и лента за масти (лента отстранлива за лесно чистење) 2000 вати Куќиште од нерѓосувачки челик Континуирано прилагодлив термостат Кратко време за готвење Нелепливи плочи со екстра длабоки бразди за силна скара Голема, топлински изолирана рачка 2 индикаторски светла за снабдување со електрична енергија и греење Температура "подготвени" дисплеј Големи површини за печење : приближно: 29,5 х 23,5 см Кабелот се складира Напојување: 220-240 V, 50/60 Hz, Влезна моќност: 2000 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи