CLATRONIC HTD 3315

CLATRONIC HTD 3315

1.230,00 ден.   Спореди

Боја : бела Фен за во бања Избор на 3 температури и 2 брзини Ладен воздух Дифузер и насочувач Држач за на зид Многу долг спирален кабел Заштита од прегревање Јачина: 2000W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.230,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја : бела Фен за во бања Избор на 3 температури и 2 брзини Ладен воздух Дифузер и насочувач Држач за на зид Многу долг спирален кабел Заштита од прегревање Јачина: 2000W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи