CLATRONIC HTD 3055

CLATRONIC HTD 3055

1.020,00 ден.   Спореди

3 нивоа за избор на температура 2 нивоа за избор на брзина Ладно дување Професионален дифузер и насочувач Филтер за влезен воздух кој се отстранува за чистење Гумирана површина за да се спречи лизгање...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.020,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3 нивоа за избор на температура 2 нивоа за избор на брзина Ладно дување Професионален дифузер и насочувач Филтер за влезен воздух кој се отстранува за чистење Гумирана површина за да се спречи лизгање Заштита од прегревање Кука за закачување Јачина: 2000 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи