CLATRONIC HSM/R 3313

CLATRONIC HSM/R 3313

1.160,00 ден.   Спореди

Сечило од нерѓосувачки челик Подесување на сечилото Акумулаторска батерија Подесување на должината за шишање 3,5,9,16 мм 4 додатоци Додатен прибор:четкица за чистење,ножици,чешел Нелизгачка површина И...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.160,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сечило од нерѓосувачки челик Подесување на сечилото Акумулаторска батерија Подесување на должината за шишање 3,5,9,16 мм 4 додатоци Додатен прибор:четкица за чистење,ножици,чешел Нелизгачка површина Индикатор за полнење Напојување: 230-240 V,50 Hz,батерија 800 mAh.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи