CLATRONIC HC 3362

CLATRONIC HC 3362

1.010,00 ден.   Спореди

Боја : црвена Идеална за стилирање на фризури Со две керамички плочки за нежна дистрибуција на топлината Сила 35W Електронско подесување на температура Температура 90 - 180°C, подесиво на 5°C Син LCD ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.010,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја : црвена Идеална за стилирање на фризури Со две керамички плочки за нежна дистрибуција на топлината Сила 35W Електронско подесување на температура Температура 90 - 180°C, подесиво на 5°C Син LCD дисплеј Кабел кој се врти 360° On/off прекинувач Работи на напон од: 230 V, 50 Hz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка