CLATRONIC FS 3261

CLATRONIC FS 3261

1.800,00 ден.   Спореди

Идеален за поделба на храната на парчиња Електронски контролиран Запечатува и вакумира во еден потег Силна пумпа за извлекување Со прозорец на делот за чување на на фолијата 2 индикаторски лампи Чувањ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.800,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален за поделба на храната на парчиња Електронски контролиран Запечатува и вакумира во еден потег Силна пумпа за извлекување Со прозорец на делот за чување на на фолијата 2 индикаторски лампи Чување на кабелот внатре Вклучена е една ролна на фолија од 3м Приклучок : 230V , 50Hz Сила :100W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи