CLATRONIC DR 2751

CLATRONIC DR 2751

2.170,00 ден.   Спореди

Суши овошје,зеленчук,растенија,месо и друго Повеќенаменска употреба со 5 нивоа Циркулирање на воздухот Заштитено против прегревање On/off прекидач Работи на напон од:230 V, 50 Hz 250 W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.170,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Суши овошје,зеленчук,растенија,месо и друго Повеќенаменска употреба со 5 нивоа Циркулирање на воздухот Заштитено против прегревање On/off прекидач Работи на напон од:230 V, 50 Hz 250 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи