CLATRONIC DB 3329K

CLATRONIC DB 3329K

1.590,00 ден.   Спореди

Пегла на пареа Специјална керамичка подлога отпорна на гребење Контрола на температура на повеќе нивоа 4 нивоа на контрола на пареата(0-1-2-3) Можност за суво пеглање(пареата може да се исклучи) Можно...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пегла на пареа Специјална керамичка подлога отпорна на гребење Контрола на температура на повеќе нивоа 4 нивоа на контрола на пареата(0-1-2-3) Можност за суво пеглање(пареата може да се исклучи) Можност за пуштање на млаз на пареа и на вертикална пареа Опција за самочистење Филтер против каменец и протекување на вода Прозирен контејнер за вода 300ml Силиконска рачка Индикаторно светло Ротирачки кабел 360º Работи на напон од:230 V, 50 Hz Моќност од : 2500 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи