CLATRONIC DB 3108

CLATRONIC DB 3108

1.100,00 ден.   Спореди

Променлива контрола на температурата, погоденa за сите видови на ткаенина Рачка која ротира за полесна употреба Индикаторско светло Нелеплива подлога Комбиниран додаток:отстранувач на влакненца и четк...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.100,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Променлива контрола на температурата, погоденa за сите видови на ткаенина Рачка која ротира за полесна употреба Индикаторско светло Нелеплива подлога Комбиниран додаток:отстранувач на влакненца и четки Вертикална пареа функција за израмнување на текстил во вертикална положба Транспарентен резервоар (приближно 30 мл) Напојување: 220-240 V, 50 Hz Влезна моќност: 800-880 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи