CL080 USB to RS232 USB 2.0 to RS232 Serial DB9 9Pin Cable Adapter GPS PDA

449,00 ден.   Спореди

CL080 USB to RS232 USB 2.0 to RS232 Serial DB9 9Pin Cable Adapter GPS PDA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 449,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CL080 USB to RS232 USB 2.0 to RS232 Serial DB9 9Pin Cable Adapter GPS PDA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка