Cinzano Extra Dry

490,00 ден.   Спореди

Производител: Gruppo Campari
Шифра на производ: 148
UPC: 8000020000044
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 16
Потекло : Италија
Категорија : Вермут


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Gruppo Campari
Шифра на производ: 148
UPC: 8000020000044
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 16
Потекло : Италија
Категорија : Вермут

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи