Chili DVD-7200X CU 5.1 channel

Chili DVD-7200X CU 5.1 channel

1.484,00 ден.   Спореди

Chili DVD-7200X CU 5.1 channel, Progressive Scan, MPEG4, USB, Kartenleser


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.484,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Chili DVD-7200X CU 5.1 channel, Progressive Scan, MPEG4, USB, Kartenleser

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка