CHIEFTEC GPA-400S8 400W ATX 12V 2.3, 230V, 80plus, Bulk

2.231,00 ден.   Спореди

Tip Active PFC Moknost 405W Standard ATX 12V v.2.3 Naponski grani +12V1: 17A, +12V2: 17A, +5V: 20A Fiksni prikljucoci 24(20+4)pin ATX, 4pin PIV, 6pin PCI-E, 3xSATA, 2xMolex 4pin, Floppy Sistemska zast...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.231,00 ден.

пред 5 години

Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 2.242,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip Active PFC Moknost 405W Standard ATX 12V v.2.3 Naponski grani +12V1: 17A, +12V2: 17A, +5V: 20A Fiksni prikljucoci 24(20+4)pin ATX, 4pin PIV, 6pin PCI-E, 3xSATA, 2xMolex 4pin, Floppy Sistemska zastita OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), OTP (Over Temperature Protection) Ventilatori 1x120mm Nivo na zvucnost 24dB Garancija 24 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка