CHICONY KB-7903 Ergonomical+Touch Pad US AT

207,00 ден.   Спореди

CHICONY KB-7903 Ergonomical+Touch Pad US AT


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 207,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 208,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CHICONY KB-7903 Ergonomical+Touch Pad US AT

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка