Chianti Santa Cristina Superiore

660,00 ден.   Спореди

Производител: Villa Antinori
Шифра на производ: 351099
UPC: 8001935002789
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Италија - Тоскана
eBar По...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 660,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Villa Antinori
Шифра на производ: 351099
UPC: 8001935002789
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Италија - Тоскана
eBar Поени : 84
Категорија : Санџовезе 90% Мерлот 10%

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи