Chateau Pinson

490,00 ден.   Спореди

Производител: Grand Vin de Gironde
Шифра на производ: 351337
UPC: 3429670737844
Волумен [ml] : 750
Берба : 2005
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Франција - Бордо
Ка...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Grand Vin de Gironde
Шифра на производ: 351337
UPC: 3429670737844
Волумен [ml] : 750
Берба : 2005
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Франција - Бордо
Категорија :

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи