Chateau Kamnik Premium Dry Temjanika

565,00 ден.   Спореди

Производител: Château Kamnik
Шифра на производ: 200000145
UPC:
Тип : Темјаника (Muscat Blanc)
Берба : 2013
ALC [%/vol] : 13.3
Потекло : Македонија - Повардарје
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 565,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Château Kamnik
Шифра на производ: 200000145
UPC:
Тип : Темјаника (Muscat Blanc)
Берба : 2013
ALC [%/vol] : 13.3
Потекло : Македонија - Повардарје
Група : Premium Dry
температура на послужување [°C] 8-10

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи