Chateau Haut Medou

580,00 ден.   Спореди

Производител: Chateau
Шифра на производ: 351358
UPC:
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Франција - Бордо
Категорија : Мерлот, Кабернет...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 580,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Chateau
Шифра на производ: 351358
UPC:
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Франција - Бордо
Категорија : Мерлот, Кабернет Франк, Кабернет Савињон

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи