Cepages Syrah

930,00 ден.   Спореди

Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351333
UPC: 3262151083753
Волумен [ml] : 750
Берба : 2010
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Франција
Ка...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 930,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351333
UPC: 3262151083753
Волумен [ml] : 750
Берба : 2010
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Франција
Категорија : Сирах

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи