Cellular Line Smartphone Car Holder

763,00 ден.   Спореди

Cellular Line Smartphone Car Holder
• Adjustable width 45 mm to 115 mm
• Servo-assisted release button
• 180° swivel support for display orientation
• Windscreen mount suction cup ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 763,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cellular Line Smartphone Car Holder
• Adjustable width 45 mm to 115 mm
• Servo-assisted release button
• 180° swivel support for display orientation
• Windscreen mount suction cup with ``easy lift`` lever--BIGCRABDUALFIX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка