Cellular Line IN-Car holder

873,00 ден.   Спореди

Cellular Line IN-Car holder
• Dashboard or windshield mounting
• Universal clip with scratch-free lining
• 360° swivel joint
• Can be used without removing the phone from the case ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 873,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cellular Line IN-Car holder
• Dashboard or windshield mounting
• Universal clip with scratch-free lining
• 360° swivel joint
• Can be used without removing the phone from the case - CRABDISK

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка