Cellular Line CL Travel Charger with micro USB

873,00 ден.   Спореди

Cellular Line CL Travel Charger with micro USB
• Automatic adaptor for 110 to 240v sockets
• INPUT: AC 100-240V / 50-60Hz / 0.2A
• OUTPUT: DC 5V / 900mA-ACHMICROUSB1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 873,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cellular Line CL Travel Charger with micro USB
• Automatic adaptor for 110 to 240v sockets
• INPUT: AC 100-240V / 50-60Hz / 0.2A
• OUTPUT: DC 5V / 900mA-ACHMICROUSB1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка