CCIVO Kukiste 2307 500W,8 sm FAN, 2 x SATA 20+4pin

1.265,00 ден.   Спореди

Tip: Modi Tower Podrzani formati ATX, microATX Napajanje: 500W Lezista za nadvoresni uredi: 4x5.25", 2x3.5" Lezista za hard diskovi: 3x3.5" Prikljucoci na preden panel 2xUSB 2.0, 2x3.5mm audio (1x slu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 1.265,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip: Modi Tower Podrzani formati ATX, microATX Napajanje: 500W Lezista za nadvoresni uredi: 4x5.25", 2x3.5" Lezista za hard diskovi: 3x3.5" Prikljucoci na preden panel 2xUSB 2.0, 2x3.5mm audio (1x slusalki, 1x mikrofon) Lezista za ventilatori: 2x92mm, 1x80mm Dimenzijei: 420mm x 380mm x 180mm Garancija: 6 meseca

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка