CCIVO Case 2812 550W PS 80mm FAN, 24 pin, 4xAPTA, 2X SATA, Black

1.187,00 ден.   Спореди

CCIVO Case 2812 550W PS 80mm FAN, 24 pin, 4xAPTA, 2X SATA, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.187,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CCIVO Case 2812 550W PS 80mm FAN, 24 pin, 4xAPTA, 2X SATA, Black

Тип на куќиште Desktop
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка