CCD Камера во боја

4.720,00 ден.   Спореди

Солидна камера во боја со заштитата IP65 ова камера е погодна за надворешна употреба, во темница камерата се променува на B/W-опција со 24 LED за подобар приказ во темница IR-опсег до 20 m.
Ако...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.720,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Солидна камера во боја со заштитата IP65 ова камера е погодна за надворешна употреба, во темница камерата се променува на B/W-опција со 24 LED за подобар приказ во темница IR-опсег до 20 m.
Ако 2 m висок предмет е на 3.6 m од камерата, се покажува на целосен екран.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка