CCD Камера во боја, 420 TVL, 3,6 mm

10.502,00 ден.   Спореди

Проблемот со безбедноста е внимателно земен во предвид. Оваа камера е добро опремена при неповолни временски услови, благодарение на IP 65 заштитна класа. 23-те вградени IR LED диоди обезбедуваат остр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.502,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Проблемот со безбедноста е внимателно земен во предвид. Оваа камера е добро опремена при неповолни временски услови, благодарение на IP 65 заштитна класа. 23-те вградени IR LED диоди обезбедуваат остра слика дури и во текот на ноќта до растојание од 20 м. Внатрешното кабелско поврзување обезбедува дополнителна заштита од саботажа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка