CCD Камера во боја комплет, 420 TVL, 3,6 MM

6.785,00 ден.   Спореди

CCD Камера во боја комплет, 420 TVL,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.785,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CCD Камера во боја комплет, 420 TVL,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка