Case Verbatim Folio Flex for iPad Air Black

950,00 ден.   Спореди

Product Information:
Flexible Case & Cover - Hard backed case and flexible cover snap into position to give 360° protection.
Smart Stand - The flexible cover converts into a stand for landcape...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 950,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Information:
Flexible Case & Cover - Hard backed case and flexible cover snap into position to give 360° protection.
Smart Stand - The flexible cover converts into a stand for landcape positioning.
Smart Cover - Activates iPad sleep/awake mode.
Slim Profile - The ultra thin design makes it ideal for every day, portable use.
Easy & Secure - The iPad clips securely into place with ease.

Specifications:
Product weight: 178 grams
Product dimensions: 243mm x 172mm x 11mm (H x W x D)
iPad Air dimensions: 240mm x 169.5mm x 7.5mm (H x W x D)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка