Case Power Box D500B 750W Midi

Case Power Box D500B 750W Midi

1.140,00 ден.   Спореди

Power Box D500B, 105c Chassis case, Power supply ATX 750W, With real 230w, 20+4pin, 2*SATA, 2*DATA, 8 cm fan power supply, EU cable, 230v, Brown box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.140,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.150,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box D500B, 105c Chassis case, Power supply ATX 750W, With real 230w, 20+4pin, 2*SATA, 2*DATA, 8 cm fan power supply, EU cable, 230v, Brown box packing

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 750 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка