CASE LOGIC NEOPRENE ZIPPERED POCKETS W/ WRIST STRAP & SCREEN PROTECTOR, SMALL (9.7 x 2.5 x 5.8) BLACK Compatible with ultra compact cameras, MP3 players, cell phones and other small portable electronics, Stretchy neoprene case protects your electroni

397,00 ден.   Спореди

CASE LOGIC NEOPRENE ZIPPERED POCKETS W/ WRIST STRAP & SCREEN PROTECTOR, SMALL (9.7 x 2.5 x 5.8) BLACK Compatible with ultra compact cameras, MP3 players, cell phones and other small portable electroni...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 397,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CASE LOGIC NEOPRENE ZIPPERED POCKETS W/ WRIST STRAP & SCREEN PROTECTOR, SMALL (9.7 x 2.5 x 5.8) BLACK Compatible with ultra compact cameras, MP3 players, cell phones and other small portable electronics, Stretchy neoprene case protects your electronics while minimizing bulk, Stiff front panel protects your delicate LCD screen ...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка