CASE JNC IJA 6800 500W P4 20+4 PINS ,2 SATA,2 X big 4 pin LABEL

1.202,00 ден.   Спореди

JNC CASE JNC IJA 6800 500W P4 20+4 PINS ,2 SATA,2 X big 4 pin LABEL


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.202,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JNC CASE JNC IJA 6800 500W P4 20+4 PINS ,2 SATA,2 X big 4 pin LABEL

Уреди за напојување 500 W
Тип на куќиште Micro
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка