Case Fan EXCALIBUR PWM FAN R4-EXBB-20PK-R0 21~76CFM 13~20dBA

Case Fan EXCALIBUR PWM FAN R4-EXBB-20PK-R0 21~76CFM 13~20dBA

899,00 ден.   Спореди

Шифра 23386 - Case Fan EXCALIBUR PWM FAN R4-EXBB-20PK-R0 21~76CFM 13~20dBA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23386 - Case Fan EXCALIBUR PWM FAN R4-EXBB-20PK-R0 21~76CFM 13~20dBA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка