Case Fan BC 120 LED Fan (Blue)

586,00 ден.   Спореди

Case Fan BC 120 LED Fan (Blue), 1200RPM, R4-BCBR-12FB-R1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Case Fan BC 120 LED Fan (Blue), 1200RPM, R4-BCBR-12FB-R1

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка