Case CM Chassic RC-600-KKN1-GP Gladiator 600W Midi

3.290,00 ден.   Спореди

CM Chassic RC-600-KKN1-GP Gladiator 600 w/ Blue Led fan ,on/off swith, E-SATA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM Chassic RC-600-KKN1-GP Gladiator 600 w/ Blue Led fan ,on/off swith, E-SATA

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 600 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка