Case CM Chassic ELITE 370 Black Midi

2.650,00 ден.   Спореди

CM-Chassic ELITE 370 Black w/o PSU RC-370-KKN1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.650,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CM-Chassic ELITE 370 Black w/o PSU RC-370-KKN1

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка