Cart.Epson Set D68/D88/DX3850/DX4850 T061540

Cart.Epson Set D68/D88/DX3850/DX4850 T061540

2.330,00 ден.   Спореди

* Colours: black, cyan (blue), magenta (red), yellow, 4-colour
* Capacity: 250 Pages
* Suitable for: Epson Stylus D68 Photo Edition, Epson Stylus D88, Epson Stylus D88 Plus, Epson Stylus DX38...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.330,00 ден.

пред 3 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


* Colours: black, cyan (blue), magenta (red), yellow, 4-colour
* Capacity: 250 Pages
* Suitable for: Epson Stylus D68 Photo Edition, Epson Stylus D88, Epson Stylus D88 Plus, Epson Stylus DX3800, Epson Stylus DX3850, Epson Stylus DX4200, Epson Stylus DX4250, Epson Stylus DX4800, Epson Stylus DX4850
* Contains: 1 Cartridge Black, 1 Cartridge Cyan, 1 Cartridge Yellow, 1 Cartridge Magenta, 4 Cartridges
* Multipack

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка