Cart.Epson Black S20/SX100/SX105/SX200/SX205/SX400

Cart.Epson Black S20/SX100/SX105/SX200/SX205/SX400

580,00 ден.   Спореди

* Colour: black
* Capacity: 170 Pages
* Suitable for: Epson Stylus Office BX300F, Epson Stylus S20, Epson Stylus S21, Epson Stylus SX100, Epson Stylus SX105, Epson Stylus SX110, Epson Stylus...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 580,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


* Colour: black
* Capacity: 170 Pages
* Suitable for: Epson Stylus Office BX300F, Epson Stylus S20, Epson Stylus S21, Epson Stylus SX100, Epson Stylus SX105, Epson Stylus SX110, Epson Stylus SX115, Epson Stylus SX200, Epson Stylus SX205, Epson Stylus SX210, Epson Stylus SX215, Epson Stylus SX218, Epson Stylus SX400, Epson Stylus SX400 WiFi, Epson Stylus SX405, Epson Stylus SX405 WiFi, Epson Stylus SX410, Epson Stylus SX415
* Contains: 1 Cartridge Black
* Content: 6 ml

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка