Cart. HP 940 Magenta XL 8000/8500/8500A

1.655,00 ден.   Спореди

HP 940XL Magenta Officejet Ink Cartridge

Hardware compatibility - HP Officejet Pro 8000 Printers, HP Officejet Pro 8500 All-in-One Printers

Compatible ink types - Pigment based
P...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP 940XL Magenta Officejet Ink Cartridge

Hardware compatibility - HP Officejet Pro 8000 Printers, HP Officejet Pro 8500 All-in-One Printers

Compatible ink types - Pigment based
Page yield (colour) - 1400 pages
Operating temperature range- 15 to 35° C
Storage temperature range - 0 to 40° C
Operating humidity range - 20 to 80% RH
Package dimensions (W x D x H) - 142 x 109 x 25 mm
Package weight - 0.077 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка