Cart. HP 940 Black XL 8000/8500/8500A

2.095,00 ден.   Спореди

HP 940XL Black Officejet Ink Cartridge

Hardware compatibility - HP Officejet Pro 8000 Printers, HP Officejet Pro 8500 All-in-One Printers

Color(s) of print cartridges - Black
Com...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.095,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HP 940XL Black Officejet Ink Cartridge

Hardware compatibility - HP Officejet Pro 8000 Printers, HP Officejet Pro 8500 All-in-One Printers

Color(s) of print cartridges - Black
Compatible ink types - Pigment based
Page yield (black and white) - 2200 pages
Operating temperature range - 15 to 35° C
Storage temperature range - 0 to 40° C
Operating humidity range - 20 to 80% RH
Package dimensions (W x D x H) - 142 x 124 x 40 mm
Package weight - 0.129 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка