Cart. HP 920 Cyan XL 6000/6500/6500A/7000/7500A

990,00 ден.   Спореди

Color(s) of print cartridges Cyan
Ink drop 14 pl HDW
Compatible ink types Pigment-based
Page yield (black and white) 700 pages*

This ink cartridge is guaranteed to work in these H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Color(s) of print cartridges Cyan
Ink drop 14 pl HDW
Compatible ink types Pigment-based
Page yield (black and white) 700 pages*

This ink cartridge is guaranteed to work in these HP printers

HP Officejet 6000
HP Officejet 6500A
HP Officejet 6500
HP Officejet 6500 Wireless
HP Officejet 7000
HP Officejet 7500A
HP Officejet 7500 Wireless

*Approximate yield. Actual yield depends on printer and specific use. See http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies for more information.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка